Z produktov Sportactive si vyberie celá rodina, od detí až po seniorov a pri najlepšom pomere výkonu a ceny!

Naša história a prečo sme tu.

Ak by sme chceli opísať celú históriu produktov Sportactive, museli by sme začať v roku 2003, kedy vznikol SportmedSportmed je zdravotnícke zariadenie, ktorého ambíciou bolo a je vytvoriť zázemie pre všetkých, ktorí majú blízko k športovaniu a to nie len na profesionálnej úrovni, ale aj tým, ktorí sa športu venujú rekreačne alebo sa športu a pohybovým aktivitám plánujú v budúcnosti venovať. Jeho hlavnou náplňou je vykonávanie preventívnych telovýchovnolekárskych prehliadok, funkčných vyšetrení a diagnostiky. Ďalšie aktivity a činnosti, ktoré Sportmed ponúka pre všetkých, športujúcich a nešportujúcich  bez rozdielu, sú: rehabilitácia, chirurgia, traumatológia, ortopédia (aj detská ortopédia), športová a klinická psychológia a všeobecné lekárstvo (obvodný lekár). V Sportmede sa realizujú aj vybrané operačné zákroky, hlavne artroskopické operácie.

Počas rokov práce a starostlivosti o pacientov sa odborníci v Sportmede zaoberali riešením rôznych zdravotných problémov pohybového aparátu, úrazov a poúrazových stavov. Každému pacientovi sa venovali individuálne a snažili sa mu zabezpečiť čo najskorší návrat do pracovného procesu a aktívneho športovania.

Tento proces je mnohokrát potrebné podporiť nie len liekmi, ale aj podpornými výživovými doplnkami. V dnešnej dobe ich trh ponúka obrovské množstvo a pacient si často nevie v lekárni alebo predajni vybrať a orientuje sa len podľa reklamy. Preto sa odborníci v Sportmede začali intenzívne tejto oblasti venovať, študovať a klinicky sledovať účinky rôznych preparátov na pohybový aparát. Žiaľ, len veľmi málo z nich malo skutočný efekt. Na záver padlo rozhodnutie vytvoriť originálnu sadu nových produktov s názvom Sportactive vlastými silami.

Názov Sportactive je skráteným názvom  Sportmedactive a predstavuje spojenie firmy Sportmed ako tvorcu myšlienky a aktívneho a zdravého pohybu všetkých bez rozdielu. To všetko za pomoci primeraných a účinných výživových doplnkov. Sada produktov Sportactive poskytuje športovcom aj nešportovcom, ľuďom s artrózami a inými degeneratívnymi ochoreniami kĺbov, nové preparáty „na mieru“.

Sme presvedčení, že cieľ zostaviť produkty Sportactive tak, aby svojím unikátnym zložením pokryli potreby našich klientov a mali ozajstný a overený účinok a poskytli rýchlu a šetrnú úľavu od ťažkostí, sa podaril.

 

Prajeme veľa zdravia!

 

                                                    Doc. MUDr. Branislav Delej, PhD., MPH.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie