Sportactive ARTHROENZYME je dočasne vypredaný, o obnovení predaja vás budeme informovať. Odporúčame kĺbovú výživu Sportactive Arthro, tento produkt je v ponuke aj v EXTRA výhodných balíkoch.

Naša história a prečo sme tu.

Ak by sme chceli opísať celú históriu produktov Sportactive, museli by sme začať v roku 2003, kedy vznikol SportmedSportmed je zdravotnícke zariadenie, ktorého ambíciou bolo a je vytvoriť zázemie pre všetkých, ktorí majú blízko k športovaniu a to nie len na profesionálnej úrovni, ale aj tým, ktorí sa športu venujú rekreačne alebo sa športu a pohybovým aktivitám plánujú v budúcnosti venovať. Jeho hlavnou náplňou je vykonávanie preventívnych telovýchovnolekárskych prehliadok, funkčných vyšetrení a diagnostiky. Ďalšie aktivity a činnosti, ktoré Sportmed ponúka pre všetkých, športujúcich a nešportujúcich  bez rozdielu, sú: rehabilitácia, chirurgia, traumatológia, ortopédia (aj detská ortopédia), športová a klinická psychológia a všeobecné lekárstvo (obvodný lekár). V Sportmede sa realizujú aj vybrané operačné zákroky, hlavne artroskopické operácie.

Počas rokov práce a starostlivosti o pacientov sa odborníci v Sportmede zaoberali riešením rôznych zdravotných problémov pohybového aparátu, úrazov a poúrazových stavov. Každému pacientovi sa venovali individuálne a snažili sa mu zabezpečiť čo najskorší návrat do pracovného procesu a aktívneho športovania.

Tento proces je mnohokrát potrebné podporiť nie len liekmi, ale aj podpornými výživovými doplnkami. V dnešnej dobe ich trh ponúka obrovské množstvo a pacient si často nevie v lekárni alebo predajni vybrať a orientuje sa len podľa reklamy. Preto sa odborníci v Sportmede začali intenzívne tejto oblasti venovať, študovať a klinicky sledovať účinky rôznych preparátov na pohybový aparát. Žiaľ, len veľmi málo z nich malo skutočný efekt. Na záver padlo rozhodnutie vytvoriť originálnu sadu nových produktov s názvom Sportactive vlastými silami.

Názov Sportactive je skráteným názvom  Sportmedactive a predstavuje spojenie firmy Sportmed ako tvorcu myšlienky a aktívneho a zdravého pohybu všetkých bez rozdielu. To všetko za pomoci primeraných a účinných výživových doplnkov. Sada produktov Sportactive poskytuje športovcom aj nešportovcom, ľuďom s artrózami a inými degeneratívnymi ochoreniami kĺbov, nové preparáty „na mieru“.

Sme presvedčení, že cieľ zostaviť produkty Sportactive tak, aby svojím unikátnym zložením pokryli potreby našich klientov a mali ozajstný a overený účinok a poskytli rýchlu a šetrnú úľavu od ťažkostí, sa podaril.

 

Prajeme veľa zdravia!

 

                                                    Doc. MUDr. Branislav Delej, PhD., MPH.

Doprava zadarmo desktop
expresné doručenie
Overené desktop
Skúsenosti desktop