Z produktov Sportactive si vyberie celá rodina, od detí až po seniorov a pri najlepšom pomere výkonu a ceny!
Tip

SportActive EMULGEL - gél na stuhnuté a boľavé kĺby

46
8 hodnotení

Balenie: tuba 175 ml

 

Hrejivý emulgel je určený na kožnú aplikáciu v oblasti stuhnutých kĺbov, svalov a šliach. Používa sa na kĺby, šľachy a svaly pri ťažkostiach s pohybovým aparátom. Priaznivý hrejivý účinok na koži pretrváva ešte dlhý čas po aplikácii, čím poskytuje potrebné prehriatie kože v okolí postihnutých partií. Gél možno ľahko vmasírovať, nespôsobuje zafarbenie oblečenia a nepríjemné lepivé pocity. Odporúčame používať zároveň s produktom Sportactive Arthro.

Odporúčané denné dávkovanie: 3-4 x denne lokálne                                                        


  • Skladom
9,80 €
Kategória: Gély a maste
 

Hrejivý emulgel je určený na kožnú aplikáciu v oblasti stuhnutých kĺbov, svalov a šliach. Používa sa na kĺby, šľachy a svaly pri ťažkostiach s pohybovým aparátom. Obsahuje vysoko účinný komplex aktívnych látok glukosamínu, MSM, methylsalicylátu a kyseliny hylauronovej. Dlhotrvajúci efekt je umocnený použitím éterických olejov a silíc - prasličky roľnej, borievky, eukalyptu a zázvoru, vďaka ktorým má prípravok aj príjemnú vôňu. Pôsobí na koži spočiatku mierne chladivým dojmom, ktorý postupne prechádza do skutočne príjemne hrejivého, prekrvujúceho a relaxačného účinku, pričom nespôsobuje nežiaduce pocity podráždenia, sčervenanie pokožky či bolestivé vnemy. Priaznivý hrejivý účinok na koži pretrváva ešte dlhý čas po aplikácii, čím poskytuje potrebné prehriatie kože v okolí postihnutých partií. Gél možno ľahko vmasírovať, nespôsobuje zafarbenie oblečenia a nepríjemné lepivé pocity. Prípravok bol dermatologicky testovaný.

Odporúčané denné dávkovanie: Denne 3x lokálne na postihnuté miesto, ľahko vmasírovať. 

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a v suchu pri 10–25 °C. Chráňte pred slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

 Zloženie|Ingredients: Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Glycerin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methyl Salicylate, Petrolatum, Xanthan Gum, Carbomer, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Cinnamal, Coumarin, Eugenol, Vanillyl Butyl Ether, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Equisetum Arvense Extract, Butyrospermum Parkii Butter, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, D-Limonene, Cineole, Camphor, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Turpentine, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Helianthus Annuus Seed Oil, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Abies Alba Needle Oil, Pinus Pumila Twig Leaf Oil, Juniperus Communis Wood Oil.