Z produktov Sportactive si vyberie celá rodina, od detí až po seniorov a pri najlepšom pomere výkonu a ceny!
Akcia Dopredaj Doprava zadarmo

SportActive ENZYME - enzýmová výživa

59/60
4 hodnotenia

Balenie: 60  alebo 180 tabliet

Výživový doplnok, ktorý má priaznivý vplyv na posilnenie imunity celého organizmu, vhodný je aj na zlepšenie výživy šliach a svalov. Teraz s 30% zľavou (dopredaj tovaru s exspiráciou apríl 2022).

Používa sa aj pri problémoch s pohybovým aparátom – hlavne svalov, šliach a úponov.  Posilňuje imunitu, má priaznivý vplyv na tvorbu kolagénu a prispieva tým k normálnej funkcii kostí a chrupaviek a ochrane pred oxidatívnym stresom.

Odporúčané denné dávkovanie: 1–2× denne 1 tableta, balenie postačuje na 3 mesiace. 

* Ide o dopredaj tovaru s exspiráciou apríl 2022.

 • Viac informácií v tabuľke variantov 18 € –30 %
od 19,70 €
Kategória: Výživa kĺbov, šliach a svalov
Záruka: 2 roky

Zvoľte variant

 • ks v balení: 60
  • Kód: 59/60 |
  • Skladom
  28,20 €  (–30 %)
  19,70 €
     
 • ks v balení: 180
  • Kód: 58/180 |
  • Skladom
  60 €  (–30 %)
  42 €
     
 

Výživový doplnok na posilnenie imunity, urýchlenie hojivých procesov, je vhodný aj na zlepšenie výživy šliach a svalov. Používa sa pri problémoch s pohybovým aparátom – hlavne svalov, šliach, úponov. Posiľňuje imunitu. Unikátna kombinácia enzýmov proteázy s vysokou proteolytickou aktivitou, laktobacilov, vitamínov, extraktov z viniča, pestreca mariánskeho, boswellie serraty a čierneho korenia, spolu so zinkom, koenzýmom Q10, inulínom a resveratrolom. Vitamín C nachádzajúci sa v doplnku má priaznivý vplyv na tvorbu kolagénu a prispieva tým k normálnej funkcii kostí a chrupaviek a ochrane pred oxidatívnym stresom.

Odporúčané denné dávkovanie: Do 36 kg telesnej hmotnosti 1 × 1 tabletu denne, od 36 kg telesnej hmotnosti 2 × 1 tabletu denne. Užívajte najlepšie po jedle. Dodržujte dostatočný pitný režim. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tabletky deliť alebo drviť.

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte v tme a v suchu pri 10–25 °C. Chráňte pred slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.