Produkty Sportactive znamenajú pohyb!

Gély a maste

 
  • Radiť podľa:
  • 3 položiek celkom

Stránka 1/1

3D sportmed emulgel 175ml
SportActive EMULGEL
Kód: 04
Výrobca: Sportmedactive, s.r.o.
Záruka: 2 roky
Balenie: tuba 50ml (v kartóne 35 ks), tuba 175 ml (v kartóne 20 ks)      Hrejivý emulgel je určený na kožnú aplikáciu v oblasti stuhnutých kĺbov, svalov a šliach. Používa sa na kĺby, šľachy a svaly po akútnych úrazoch ale aj pri chronickej stuhlosti a bolestivosti.  Obsahuje vysoko účinný komplex aktívnych látok glukosamínu, MSM, methylsalicylátu a kyseliny hylauronovej.   Dlhotrvajúci efekt je umocnený použitím éterických olejov a silíc -  prasličky roľnej, borievky, eukalyptu a zázvoru,   vďaka ktorým má prípravok aj príjemnú vôňu. Pôsobí na koži spočiatku mierne chladivým dojmom, ktorý postupne prechádza do skutočne príjemne hrejivého, prekrvujúceho a relaxačného účinku, pričom nespôsobuje nežiaduce pocity podráždenia, sčervenanie pokožky či bolestivé vnemy. Priaznivý hrejivý účinok na koži pretrváva ešte dlhý čas po aplikácii, čím poskytuje potrebné prehriatie kože v okolí postihnutých partií. Gél možno ľahko vmasírovať, nespôsobuje zafarbenie oblečenia a nepríjemné lepivé pocity. Prípravok bol dermatologicky testovaný. Odporúčané denné dávkovanie: 3-4 x denne lokálne                                                         
od 6 €
Detail
Novinka
Run+Bike 3D
RUN + BIKE masť
Kód: 08
Výrobca: Sportmedactive, s.r.o.
Záruka: 2 roky
Balenie: 150 ml kelímok (v kartóne 24 ks) Ochranná, ošetrujúca a vyživujúca masť, unikátny produkt pre bežcov, chodcov, cyklistov a triatlonistov chrániaci kožu pred mechanickým dráždením pokožky odevom. Nechtík lekársky, rumanček pravý, Bambucké maslo (shea butter), Vitamín E a provitamín B5, D-panthenol, ošetrujú bunky kože a napomáhajú ich chrániť, redukovať pocity podráždenia, zaparenie a sčervenanie kože spôsobené mechanickými vplyvmi, vetrom, slnkom či teplom. Použitie: Prípravok pred záťažou v primeranom množstve naneste na pokožku a jemne votrite. Masť má vodoodpudivý účinok. Aplikáciu opakujte podľa potreby.  
8 €
   
3D sportmed massage 175 ml
SportActive MASSAGE GEL
Kód: 05
Výrobca: Sportmedactive, s.r.o.
Záruka: 2 roky
Balenie: 175 ml tuba (v kartóne 20 ks) Hrejivý masážny gél na kožu s obsahom konopného oleja, kosodrevinových silíc a extraktov z pagaštanu konského a prasličky roľnej . Používa sa na kĺby, šľachy a svaly po akútnych úrazoch ale aj pri chronickej stuhlosti a bolestivosti. Účinné látky majú na pokožke hrejivý, prekrvujúci a relaxačný účinok. Masáž týmto prípravkom pomáha senzoricky prehriať kožu a tak prispieva k pocitu úľavy. Pôsobí spočiatku mierne chladivým dojmom, ktorý postupne prechádza do skutočne príjemne hrejivého, prekrvujúceho a relaxačného účinku. Priaznivý hrejivý účinok na koži pretrváva ešte dlhý čas po aplikácii, čím poskytuje potrebné prehriatie kože v okolí postihnutých partií. Gél možno ľahko vmasírovať, nespôsobuje zafarbenie oblečenia a nepríjemné lepivé pocity. Má príjemnú vôňu po vonných éterických olejoch. Prípravok bol dermatologicky testovaný. Odporúčané denné dávkovanie: 3-4 x denne lokálne.
9,90 €