Produkty Sportactive znamenajú pohyb!

Doplnky výživy

 
  • Radiť podľa:
  • 4 položiek celkom

Stránka 1/1

Novinka
3D sportmed arthro kids s cukríkmi
  • Doprava
    zadarmo
ARTHRO KIDS GUMMIES - cukríky
Kód: 07
Výrobca: Sportmedactive, s.r.o.
Záruka: 2 roky
Balenie: 90 tabliet (v kartóne 12 balení) Výživový doplnok kĺbovej výživy pre detí už od 3 rokov. Želatínové cukríky obsahujú v pohodlnej a ľahko požívateľnej forme komplexné zloženie zahŕňujúce kombináciu kvalitných látok kolagén typu I a II, vitamín C a D 3, kyselinu hyaluronovú vo forme hyaluronátu a ďalej extrakt rastliny Diablov pazúr. Vitamín C prispieva k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek. Zároveň prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Harpagofyt ležatý (Harpagophytum procumbens) je tradičná bylina afrického liečiteľstva, známa svojím blahodárnym pôsobením na normálny stav kĺbov a šliach. Odporúčané denné dávkovanie: 1× denne 1 želé cukrík. Užívajte najlepšie po jedle. Dodržujte dostatočný pitný režim. 
14 €
   
sportmed arthro
SportActive ARTHRO
Kód: 02
Výrobca: Sportmedactive, s.r.o.
Záruka: 2 roky
Balenie: 180 tabliet (v kartóne 15 ks) Doplnok stravy pre kĺbovú výživu po úrazoch a poškodeniach chrupavky, operáciách a chronickom opotrebení. Vhodný pre športovcov aj pre starších ľudí s degeneratívnym ochorením kĺbov. Rokmi u nás overené ideálne zloženie prípravku sa stalo najobľúbenejším na trhu. Obsahuje unikátny komplex glukosamín sulfátu a chondroitín sulfátu v kombinácii s bovinným kolagénom II. typu a kyselinou hylauronovou. Vďaka obsiahnutému   vitamínu C má priaznivý vplyv na tvorbu ďalšieho kolagénu a tým prispieva k normálnej funkcii kostí a chrupaviek. Zároveň prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Obsiahnutý extrakt zázvoru prispieva k normálnemu stavu kostí a kĺbov. Odporúčané denné dávkovanie: Do 36 kg telesnej hmotnosti 1 × 1 tabletu denne, od 36 kg telesnej hmotnosti 2 × 1 tabletu denne. Užívajte najlepšie po jedle.
35 €
   
Tip
enzyme 3D
SportActive ENZYME
Kód: 06
Výrobca: Sportmedactive, s.r.o.
Záruka: 2 roky
Balenie: 180 tabliet (v kartóne 15 ks) Výživový doplnok na výživu šliach a svalov. Používa sa pri akútnych aj chronických problémoch s pohybovým aparátom – hlavne svalov, šliach, úponov. Urýchľuje hojenie a regeneráciu tkanív, hlavne po úrazoch. Posiľňuje imunitu. Unikátna kombinácia enzýmov proteázy s vysokou proteolytickou aktivitou, laktobacilov, vitamínov, extraktov z viniča, pestreca mariánskeho, boswellie serraty a čierneho korenia, spolu so zinkom, koenzýmom Q10, inulínom a resveratrolom. Vitamín C nachádzajúci sa v doplnku má priaznivý vplyv na tvorbu kolagénu a prispieva tým k normálnej funkcii kostí a chrupaviek a ochrane pred oxidatívnym stresom. Odporúčané denné dávkovanie: 1–2× denne 1 tableta. Užívajte najlepšie po jedle.                              
75 €
   
Tip
sportmed arthro+enzyme
SportActive ARTHRO + ENZYME
Kód: 01
Výrobca: Sportmedactive, s.r.o.
Záruka: 2 roky
Balenie: 180 tabliet (v kartóne 15 ks)   Jedinečný preparát tohto druhu vyvinutý u nás, kedy je v jednej tablete spolu kĺbová výživa a výživa šliach a svalov. Vhodný hlavne po úrazoch a operáciách na pohybovom aparáte, taktiež pri degeneratívnych ochoreniach pohybového aparátu ale aj ako prevencia opotrebenia z nadmernej záťaže. Unikátna kombinácia chondroitín sulfátu, glukosamínu, MSM, hydrolyzovaného kolagénu, kyseliny hyaluronovej, extraktu Boswelia serrata, extraktu zázvoru lekárskeho, extraktu čierneho korenia a enzýmov proteázy s vysokou proteolytickou aktivitou. Obsiahnutý vitamín C má priaznivý vplyv na tvorbu kolagénu a prispieva tým k normálnej funkcií kostí a chrupaviek a ochrane pred oxidatívnym stresom.  Doporučené denné dávkovanie: 2x denne 1 tableta. Užívajte najlepšie po jedle.
80 €